ICE-O list of of the competitors who have entered 29th of Mai

First name Last name NAT Club name Class
1 Erik Aderstedt SWE Kungälvs OK M21
2 Elsa Aderstedt Althoff SWE Kungälvs OK W12
3 Fritjof Aderstedt Althoff SWE Kungälvs OK M10
4 Karl Aderstedt Althoff SWE Kungälvs OK M10
5 Bettina Aebi SUI OK Tisaren W21
6 Martin Ahlburg GER IHW Alex Berlin M21
7 Karin Althoff SWE Kungälvs OK W17I
8 Amund Beitnes NOR OK 77 M21
9 Britt-Mari Bengtsson SWE WWOP-FK Åsen W50
10 Inga-Britt Bengtsson SWE WWOP-Pan-Kristianstad W50
11 Florence Berg SWE Domnarvets GoIF W21
12 Anders Berg SWE Domnarvets GoIF M21S
13 Jesper Berg SWE Domnarvets GoIF M12
14 Irma Berg SWE Open course
15 Bob Boltz USA NE Ohio M50
16 Elizabeth Borchorst DK Mariager Fjord OK W50
17 Maj-Britt Byström SWE WWOP-Rävetofta OK W50
18 Henrik Dagsberg DEN OK PAN M50
19 Matthias Kalle Dalheimer SWE IK Vikings OK M21S
20 Tanja Dalheimer SWE IK Vikings OK W21S
21 Jan Dalheimer SWE IK Vikings OK M17
22 Tim Dalheimer SWE IK Vikings OK M12
23 Tobias Eliasson SEK Sundsvalls OK M21
24 Annika Engström SWE OK Kåre W50
25 Malin Engström SWE OK Kåre W21
26 Hilde Eriksen NOR Pasvik Hauk IL W17I
27 Guðmundur Finnbogason Icelandic Hekla M21
28 Henrik Flordal SWE Katrineholms OK M21
29 Axel Flordal SWE Katrineholms OK M12
30 Melker Flordal SWE Katrineholms OK M10
31 María Margrét Gísladóttir ICE Hekla W10
32 Ingvild Gjessing NOR Bækkelagets SK W21
33 Guy Goodair GBR EPOC M50
34 Judith Goodair GBR EPOC W50
35 Peter Goodwin USA Up North Orienteering M50
36 Susan Goodwin USA Up North Orienteering W14
37 Semen GORDYSHEVSKIY RUS Saint-Petersburg M50
38 Lars Hanghøj Petersen DEN WWOP-Ballerup OK M50
39 Martin Hubeny CZH HANA M21
40 Zdenek Jakobi CZH HANA M50
41 Matthias Jandrig GER IHW Alex Berlin M21
42 Milan Jasek CZH HANA M50
43 Monika Jaskova CZH HANA W50
44 Roman Jelinek CZH HANA M55
45 Helge Søgaard Jensen DKK Mariager Fjord OK M50
46 Dana Ježková ISL Hekla W21
47 Jesper Jissbacke SWE Gävle OK M17
48 Ingrid Johansson Sweden LinköpingsOK W50
49 Jan Arild Johnsen NOR WWOP-Fossum IF M50
50 Gísli Jónsson ICE Hekla M21
51 Britt Karlsson SWE WWOP-Stenungsunds OK W50
52 Mats Karlsson SWE WWOP-Stenungsunds OK M50
53 Frode Konst NOR WWOP – IL Tyrving M21
54 Karel Krsak CZH HANA M50
55 Veronika Krsakova CZH HANA W21S
56 Marie Krsakova CZH HANA W21S
57 Olga Krsakova CZH HANA Open course
58 Jaroslav Kulich CZH HANA M50
59 Maik Kurr GER IHW Alex Berlin M21S
60 Wiet Laenen BEL Trol Belgium M21
61 Riina Laev EST SK Mercury W50
62 Urmas Laev EST SK Mercury M50
63 Marc Leers BEL Trol Belgium M21
64 Annette Leonhardt GER TSV Berlin W21S
65 Charlotte Leonhardt GER IHW Alex Berlin W12
66 Radka Lhotska CZH HANA W50
67 Johanne Lind DEN WWOP-Ballerup OK W50
68 Andrew LLEWELLYN GBR Nottingham OC (ENG) M21
69 Jean Lochhead GBR EPOC W50
70 Erik Lohse DEN OK Øst Birkerød M50
71 Christian Peter MacLassen DEN Hekla M21
72 Charlotte MacNaughton CAN FWOC W21
73 Jean MacNaughton CAN FWOC W50
74 Jan Nemecek CZH HANA M50
75 Jarmila Nemeckova CZH HANA W21S
76 Henning Vide Petersen DEN Horsens M50
77 Lene Kofoed Petersen DEN Horsens W50
78 Alison Radford AUS Tintookies W50
79 Tony Radford AUS Tintookies M50
80 Alison Radford AUS Tintookies W50
81 Aija Sadurskis SWE WWOP-Centrum OK W21I
82 Ines Schneider GER IHW Alex Berlin W21S
83 Elena Semenova RUS W50
84 Evgenii Sheianov RUS SRD SK M21S
85 Oskar Sjöberg SWE OK Linné M21
86 Anders Skjeset NOR Vang O-lag M21
87 Knut Skjeset NOR Vang O-lag M50
88 Gunvor Skjeset NOR Vang O-lag Open course
89 Tomas Sochor CZH HANA M50
90 Hana Sochorova CZH HANA W50
91 Hana Stehnova CZH HANA W50
92 Jan Stovicek CZH HANA M50
93 Zdenka Stovickova CZH HANA W50
94 Zdenek Subrt CZH HANA M50
95 Tore Sundtjønn NOR Lillomarka OL M50
96 Tone Aamli Sundtjønn NOR Lillomarka OL W21S
97 Greg Tamblyn AUS Bayside Kangaroos M50
98 Paulius Tamosaitis LTU OSK Jalle W21
99 Karl Kristian Terkelsen DEN OK GORM M50
100 Asta Terkelsen DEN OK GORM W50
101 Jiri Tesar CZH HANA M50
102 Vojtech Tesar CZH HANA M14
103 Claudia Schmidt Thomsen DEN OK PAN W50
104 Sara Timner SWE Sundsvalls OK W21
105 Eva Tloustova CZH HANA W21
106 Radek Vebr CZH HANA M40
107 Wim Vervoort BEL Trol Belgium M21
108 Peter Villadsen DEN Aalborg Orienteringsklub M21
109 Katrine Wisgaard DEN Silkeborg Orienteringsklub W21
110 Robert Zdrahal CZH HANA M50
111 Tomas Zdrahal CZH HANA M50
112 Adrian Zissos CAN FWOC M21
113 Daniela Zschäckel GER IHW Alex Berlin W21
114 Raik Zschäckel GER IHW Alex Berlin M21
115 Robin Zschäckel GER IHW Alex Berlin M17
116 Karl Östgren SWE OK Kåre M21S